Czym jest ASG?

ASG (Air Soft Gun, airsoft) jest młodą w Polsce zabawą o zasadach zbliżonych do paintballu. Stawiany jest tutaj jednak znacznie większy nacisk na realizm podczas zabawy. Dla jednych jest pasją i sposobem na życie sam w sobie, dla innych jedynie półśrodkiem do podnoszenia kwalifikacji w szerszej działalności paramilitarnej.

Aby dowiedzieć się więcej odwiedź linki z menu po lewej stronie, pod nagłówkiem "Air Soft Gun". Szczególnie polecamy ogólnopolską witrynę internetową poświęconą ASG: Witryna Maniaków ASG

Newsy

SpotkanieDodał: Arangar :: Data: 2010.06.17 20:57
Następne spotkanie odbędzie się 19.06.2010 r. na fortach Łobaczewa Małego o godzinie 7:00
SpotkanieDodał: Arangar :: Data: 2010.06.10 19:44
Pierwsze spotkanie czyli Inauguracja sezonu odbędzie się w Niedziele (13.06.2010) o godzinie 11 na fortach w Łobaczewie małym serdecznie zapraszamy fanów ASG, członków grupy oraz rekrutów. Pamiętajcie przeczytajcie regulamin!!.
ForumDodał: patryk :: Data: 2010.05.16 16:30
Gotowe jest już forum, link znajduje się u góry (oczywiście po zalogowaniu). Wygląd narazie nie zachwyca, ale wszystko w swoim czasie ;-)
Profil na WMASG.plDodał: patryk :: Data: 2010.05.16 16:29
Pod tym adresem znajduje się oficjalny profil grupy na WitrynieManiaków:
http://www.wmasg.pl/spoleczenstwo/ekipa/lubelskie/3515/korpus_wschodni/

Zapraszamy do zapisów!
UmundurowanieDodał: patryk :: Data: 2010.05.15 21:38
Oficjalny mundur grupy stanowi:
  • spodnie i bluza/kurtka w barwach flecktarn BW (barwy mundurów niemieckiej bundeswehry), góra wraz z logiem grupy na ramieniu (wzór jeszcze nie ustalony)
  • beret BW czerwony z logiem grupy (wzór jeszcze nie ustalony)
  • obuwie dowolne (warunkiem jest bezpieczeństwo i wygoda - osoba w obuwiu typu klapki/sandały jest niedopuszczona do rozgrywki), zaleca się obuwie wojskowe BW


Wszelkiego rodzaju dodatki do munduru oficjalnego powinny być w barwach flecktarn.
Na prywatnych spotkaniach grupy, ubranie jest dowolne, w późniejszym czasie będzie wymagany beret z logiem. Na spotkaniach z innymi grupami wymagane będzie umundurowanie oficjalne.

Istnieje możliwość zamówienia umundurowania grupą, chętnych prosimy o zgłoszenie tego na najbliższym spotkaniu. Jeśli nie chcesz czekać, to tutaj znajdziesz aukcje z wymaganym przez nas beretem. Wzór reszty umundurowania - dowolny!
Prace nad stronąDodał: patryk :: Data: 2010.05.15 14:34
Mimo że prace dopiero się rozpoczęły, to już niedługo do waszego użytku zostanie oddany system mini forum (możliwe że zostanie dodany shoutbox). Aktualnie już działa rejestracja, oraz system newsów - wszystko aby być z wami w jeszcze lepszym kontakcie ;-)

Odwiedzaj strone regularnie, już niedługo zostanie podany termin inauguracji SEZONU 2010!
<<< poprzednia [ 1 ] 2
Strona główna :: Korpus Wschodni :: Grupa ASG Terespol